ElektrokolaHumpolec  

Přes 10 let pracujeme v cyklistické branži. Spolupracujeme s prověřenými dovozci i výrobci. Prodáváme jen to, čemu sami věříme a to, co máme otestováno.
Díky tomu, že elektrokola, nabízíme již od počátku, tedy doby, kdy se do České republiky dostala první elektrokola a s výrobou začali i výrobci v Česku, máme pro vás dostatek informací potřebných ke správnému výběru. Elektrokola u nás nejsou jenom doplněk sortimentu. Poslední roky jsou naší hlavní specializací.


Elektrokola se snažíme nabízet převážně od českých výrobců. Důvod je jednoduchý. V sezoně se díky tomu daří řešit objednávky či případné servisní zásahy v opravdu velmi krátké době. Nemusíte tak například čekat na díl pro banální opravu dlouhé týdny. Kvalita zpracování je srovnatelná se zahraničními značkami, cenová úspora je příjemný bonus navíc. U elektrokola je opravdu důležité servisní zázemí. Zde platí obzvlášť pravidlo, že prodejem kola vše teprve začíná. Diagnostiku a případnou opravu nemusí zvládnout každý, kdo rozumí kolům.